Probleme diverse functionare Forum

Regulament, Site&Forum Feedback, Anunturi Diverse

Moderator: fuji

Avatar utilizator
dentra
Membru Activ
Mesaje: 43
Membru din: 12 Dec 2015 15:27

casuta de sugestii

Mesaj necitit de dentra »

intrebare pentru admini,cum pot scoate casuta cu sugestii care apare pozitionata tot timpul in dreapta jos a paginii langa ultimul mesaj,e cam deranjat mai ales pe telefon,nu se poate citii ultimul mesaj
Avatar utilizator
fuji
Senior
Mesaje: 4073
Membru din: 11 Iun 2009 17:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: casuta de sugestii

Mesaj necitit de fuji »

dentra scrie: 21 Mai 2017 12:39 intrebare pentru admini,cum pot scoate casuta cu sugestii care apare pozitionata tot timpul in dreapta jos a paginii langa ultimul mesaj,e cam deranjat mai ales pe telefon,nu se poate citii ultimul mesaj
poti face un printscreen ? Am sa mut ulterior mesajele astea pe Aria administrativa.
Avatar utilizator
dentra
Membru Activ
Mesaje: 43
Membru din: 12 Dec 2015 15:27

Re: casuta de sugestii

Mesaj necitit de dentra »

fuji scrie: 21 Mai 2017 17:42poti face un printscreen ? Am sa mut ulterior mesajele astea pe Aria administrativa.
un printscreen
Fişiere ataşate
Capture.PNG
Avatar utilizator
fuji
Senior
Mesaje: 4073
Membru din: 11 Iun 2009 17:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

Probleme diverse functionare Forum

Mesaj necitit de fuji »

Scrieti aici despre Probleme diverse de functionare a Forumului
Avatar utilizator
fuji
Senior
Mesaje: 4073
Membru din: 11 Iun 2009 17:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: casuta de sugestii

Mesaj necitit de fuji »

dentra scrie: 21 Mai 2017 12:39 intrebare pentru admini,cum pot scoate casuta cu sugestii care apare pozitionata tot timpul in dreapta jos a paginii langa ultimul mesaj,e cam deranjat mai ales pe telefon,nu se poate citii ultimul mesaj
eu am incercat de pe tel.. merge f. bine si nu apare acea casuta de selectii deschisa... Printscreenul tau pare sa arate versiunea de desktop normala, nu versiunea de mobil a site-ului. Iar versiunea de mobil merge f. bine si pe Browser Samsung Android, si pe Chrome sau Firefox.
La fel, si versiunea de Desktop, normala.. am sa verific ce Tema a forumului folosesti, poate o fi de la asta.
Avatar utilizator
fuji
Senior
Mesaje: 4073
Membru din: 11 Iun 2009 17:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: casuta de sugestii

Mesaj necitit de fuji »

fuji scrie: 22 Mai 2017 01:34.. am sa verific ce Tema a forumului folosesti, poate o fi de la asta.
da, de la asta era: am modificat Tema forumului din Basic in Prosilver. :thumbup:
Scrie răspuns

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori